Kochani, postanowiłam zorganizować akcję charytatywną dla wyjątkowej rodziny pt.„POMAGAMY W MODNYM STYLU”. Chciałabym przedstawić Wam Panią Agnieszkę i jej cudownych synów: Igora, Antka i Nicosia, którzy borykają się z ogromnymi trudnościami na co dzień. Do całej akcji podchodzę bardzo emocjonalnie, dlatego też mocno liczę na Waszą pomoc. Ogromne wsparcie otrzymałam już od Fundacji Bezpieczny Świat, prężnie działającej przy firmie ReMedia (agencji reklamowej w Bydgoszczy), która zgodziła się współorganizować całe przedsięwzięcie. W wydarzeniu bierze udział także fotograf Daniel Kania, na którego zawsze mogę liczyć. Dzięki niemu będę mogła pokazać Wam wiele zdjęć z tego wydarzenia. Akcja będzie podzielona na kilka etapów:

1. Zorganizowanie aukcji, w której będzie można licytować wybraną rzecz. Do akcji włączyły się butiki z Bydgoszczy: MOKOmi, Wings Fashion for You oraz Glamour Collection. Właścicielki sklepów z ogromną radością sprezentowały rzeczy właśnie na naszą aukcję, za co bardzo serdecznie dziękuję. Zaprosiłam także dwie przemiłe blogerki do współpracy, które razem ze mną zaprezentują stylizacje, a jest to Paulina z MummyStyle oraz Agnieszka ze Stylish Blog Story. Dziewczyny bardzo chętnie włączyły się do akcji (już wkrótce zobaczycie efekty naszej pracy).

2. Zaproszenie całej rodziny na profesjonalną sesję zdjęciową do firmy ReMedia w celu stworzenia kalendarza pamiątkowego, a także zabawy i relaksacji dla Pani Agnieszki oraz chłopaków. Dziękuję serdecznie właścicielce butiku Jass z Bydgoszczy za przygotowanie stylizacji dla Pani Agnieszki, która otrzymała ją w prezencie. To był przemiły gest, a każda kobieta na to zasługuje. Część zdjęć z sesji można obejrzeć na naszym profilu na Facebooku, gdzie utworzyliśmy wydarzenie: https://www.facebook.com/events/488595341321758/.

3. Zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla Pani Agnieszki i jej synków (m.in. ubrania, środki czystości, kosmetyki itd.), które można wysyłać na adres Fundacji Bezpieczny Świat: ul. Dolina 35, 85-212 Bydgoszcz.

4. Możliwość wpłacania pieniędzy na konto Fundacji Bezpieczny Świat: PKO BP 31 1020 1462 0000 7602 0189 3908 (z dopiskiem "Pomagamy w modnym stylu"). Cała uzbierana kwota trafi do rodziny.

Poznajcie historię Pani Agnieszki i jej chłopców, a oto jej słowa:

„Mam 27 lat, sama wychowuję 3 wspaniałych synów. Najstarszy Igor ma 9 lat, już niedługo bo w lutym skończy 10. Niestety od urodzenia Igor ma problemy ze zdrowiem. Urodził się o czasie w 40 tygodniu ciąży, niestety przez bardzo ciężki poród syn doznał wylewu do mózgu II na III stopień oraz niedotlenienia. Po porodzie okazało się że uszkodzony został także słuch. Przez pierwsze trzy lata życia Igor był bardzo intensywnie rehabilitowany ruchowo, dzięki temu fizycznie ma się bardzo dobrze. Niestety 5 lat temu Igor całkowicie stracił słuch. Okazało się że w ciąży zachorowałam na wirus zwany cytomegalią, a syn urodził się z wrodzonym wirusem. Na szczęście Igorek od 6 miesiąca życia jest intensywnie rehabilitowany przez neurologopedę. Dzięki Pani Kasi syn został zakwalifikowany do wszczepienia implantu ślimakowego i jest jego użytkownikiem od ponad dwóch lat. Cała rehabilitacja mowy i słuchu daje bardzo duże efekty, do tego uczymy się języka migowego. Syn ma także terapię przyznaną ze specjalistycznych usług opiekuńczych. Od ponad roku przychodzi do Igora terapeutka, która bardzo pomaga mu się usamodzielnić. Syn jest pod stałą opieką neurologa, neurologopedy, rehabilitanta, psychologa oraz psychiatry. Drugi synek to Antoni, w grudniu kończy 8 lat i tak samo jak Igor chodzi do trzeciej klasy szkoły podstawowej. Antoś jest bardzo pogodnym dzieckiem chociaż i z nim są małe problemy. Syn od stycznia zmaga się z tikami nerwowymi i jest pod stałą opieką neurologa i psychologa. Dzięki terapii i przyjmowanym lekom sytuacja z dnia a dzień jest coraz lepsza. Najmłodszy syn Nicolas także urodzony w grudniu, będzie miał 3 latka. Nicoś to najgorszy łobuziak z całej trójki. Jest bardzo mądrym chłopczykiem, ponieważ zna bardzo dużo pojęć z języka migowego i w ten sposób bardzo dobrze dogaduje się z Igorkiem. Niestety z moim zdrowiem też nie jest najlepiej. Od listopada zeszłego roku mam bardzo duże problemy z tarczycą która nadaje się już w tym momencie do usunięcia. Niestety od kwietnia tego roku dostałam strasznych zawrotów głowy. W lipcu po przebytych badaniach okazało się że mam tętniaka tętnicy środkowej prawej mózgu, lewostronny niedowład oraz co bardzo mnie zaskoczyło boleriozę w postaci stawowej. Udało mi się dostać bardzo szybko na zaklipsowanie tętniaka. Operacja ma się odbyć 16 listopada tego roku. Nie wiem jak to będzie dalej, czy wszystko się uda. Mam wielką nadzieję, że tak będzie bo moich chłopaków kocham ponad wszystko. Pozdrawiam, Agnieszka Kwasińska."

Poniżej przedstawiam Wam oficjalny plakat naszej akcji:

 

 

mywayof_pomagamy_plakat_B1_sponsorzy_mniejszy

Plakaty będzie można spotkać w różnych miejscach w Bydgoszczy. Liczymy na Wasze wsparcie i liczny udział! Będziemy także wdzięczni za udostępnianie informacji o akcji.