Prowadzenie bloga nie jest zupełnie jednoznaczne z ciągłym bieganiem po sklepach, przeglądaniem nowych kolekcji oraz spędzaniem czasu wolnego w centrum handlowym. Staram się oczywiście być na bieżąco w miarę moich możliwości, ale zdecydowanie bardziej wolę spędzać wolne chwile, jeśli już takie są, z moimi ukochanymi osobami. Zastanawiałam się, kiedy ostatnio tak na spokojnie mogłam zrobić zakupy, mając czas na przymiarki oraz sprawdzenie szerokiej oferty sklepów, ale nie za bardzo mogę sobie przypomnieć taki dzień. Właściwie nie jest to czynność, za którą jakoś specjalnie i wyjątkowo mocno tęsknię, ale faktycznie czasem przydałaby się taka okazja, w której mogłabym zdobyć rzeczy z przygotowanej listy i porządnie przemyśleć, czy spełniają one moje wymagania. Wtedy mój wybór byłby na pewno zdecydowanie bardziej trafny, a w mojej szafie znalazłyby się te idealne rzeczy. Pomimo ciągłego zabiegania mam jednak dla Was ciekawą opcję. Doskonałą możliwością na zrobienie fajnych zakupów jest aplikacja mobilna Domodi.

    Już piszę o jej zaletach, a zrobię to może na takim przykładzie. Są czasem takie sytuacje, w których macie wymarzoną chwilę tylko dla siebie, ale niekoniecznie jesteście akurat w centrum handlowym lub nawet nie do końca macie w danym momencie na to siłę i ochotę. Ja akurat ten czas wolny, w którym wyjątkowo nie biegam, mam u mojej ukochanej fryzjerki. Takie wizyty są dla mnie mocno relaksujące, w szczególności ze względu na cudowne towarzystwo, ale także niesamowicie klimatyczne miejsce, które bardzo polecam. To salon "Hair Home", w którym po prostu poczujecie się jak w domu i taki był jego zamiar, co rewelacyjnie udało się stworzyć. Ta chwila dla siebie to także idealna okazja do tego, żeby zapoznać się z aplikacją Domodi, którą naprawdę prosto jest ściągnąć na telefon lub tablet. Można ją pobrać na Androida TUTAJ, a na iOSa TUTAJ.

    My zwróciłyśmy szczególną uwagę na sukienki i płaszcze. Wybór z wielu sklepów jest bardzo duży, co daje ogromne możliwości na udane zakupy. Przejrzałyśmy też artykuły z trendami i mam już kilka nowych pomysłów na stylizacje, więc już niedługo się nimi z Wami podzielę! Jeśli tylko znajdziecie na to nawet odrobinę czasu, zachęcam Was do odwiedzenia strony domodi.pl oraz skorzystania z aplikacji mobilnej Domodi, znajdziecie tam mnóstwo inspiracji.

 

 

img_7215_mniejszy

img_7225-edit_mniejszy    img_7189_mniejszy

img_7227_mniejszy

img_7235_mniejszy

img_7184_mniejszy  img_7271_mniejszy

img_7145_mniejszy

img_7260_mniejszy

sukienka: Bocca (z Ladiosa Butik)

szal: Zara

torebka: Paulina Schaedel (paulinaschaedel.com)

botki: butosklep.pl