Style w modzie...

 

    O ich rodzajach mogłabym przygotować kilka wpisów. Dziś skupię się na tych, które są mi najbliższe. Jak odnaleźć swój styl? To pytanie, które bardzo często słyszę. Zastanawiałam się już wiele razy, jak najlepiej na nie odpowiedzieć. Czy określenie własnego stylu jest tak naprawdę możliwe? Jedno jest pewne, nasz styl ma być indywidualnie dobrany w taki sposób, żebyśmy mogli czuć się dobrze, komfortowo oraz atrakcyjnie. Taki jest cel! Styl ma oddawać nasz charakter. Ma być także zgodny z naszymi upodobaniami. Wybierając swój styl w modzie musimy koniecznie zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów, zaczynając od naszego charakteru, poprzez tryb życia, wykonywaną pracę, aż do pasji, która często towarzyszy nam każdego dnia. Chciałabym zwrócić szczególną uwagę na nasze funkcjonowanie w życiu codziennym, ponieważ to dla mnie najważniejszy wyznacznik w dobieraniu stylizacji do danej osoby. Jeśli możemy sobie tylko na to pozwolić, bawmy się modą, szukajmy oryginalnych połączeń i łączmy style! Wtedy tak naprawdę mamy szansę się przekonać, które z nich są dla nas. Przeczytajcie dziś o tych, które najczęściej wybieram.

Sportowa elegancja...

    To połączenie stylu klasycznego ze sportowym, ale zdecydowanie nie jest to stylizacja sportowa. Ten styl cenię sobie bardzo mocno za wygodę, ale także możliwości, które nam daje. Tutaj właśnie możemy pozwolić sobie na zabawę, o której wspominałam powyżej. Sportową elegancją możemy nazwać między innymi połączenie eleganckiej koszuli z jeansami lub kobiecej sukienki ze sportowym obuwiem. Zaczęłam od opisania tego stylu, ponieważ tak jak możecie zobaczyć na zdjęciach, mam na sobie niezwykle elegancką spódnicę z pięknej koronki w połączeniu z t-shirtem oraz tenisówkami. Dobierając odpowiednie dodatki określamy charakter całego zestawu. 

Klasyczna elegancja...

    Ten styl cechuje przede wszystkim minimalizm. To określenie, które najbardziej do niego pasuje. Jest idealny w swojej uniwersalności, ponieważ pasuje do każdej okazji, każdego typu urody oraz każdego rodzaju sylwetki. Klasyczna elegancja jest ponadczasowa i możemy ją unowocześnić modnymi detalami. Tutaj idealnie pasuje stwierdzenie, że im mniej, tym więcej. To dotyczy kolorów, faktur oraz dodatków. Pomimo tego, że stawiamy tutaj na klasykę oraz minimalizm, styl ten świetnie się prezentuje, a stylizacje mogą być naprawdę wyjątkowe. 

Boho...

    To styl, z którego wybieram niektóre elementy. Są to przede wszystkim długie, zwiewne spódnice, kwieciste wzory oraz cudowne hafty. Boho jest świetnym uzupełnieniem innych stylów, wprowadzając do stylizacji mnóstwo oryginalności. Jednym z moich ulubionych zestawów jest połączenie jeansowych szortów z bluzką w hafty. To styl, na który decyduję się głównie latem. Kojarzy mi się z pozytywnymi kolorami oraz kreatywnością, którą można się wykazać, przy stworzeniu własnych stylizacji.

Styl romantyczny...

    Określając swój styl ubierania się stwierdzam, że ten jest mi najbliższy. Styl romantyczny jest bardzo kobiecy i charakteryzuje się przede wszystkim jasnymi, pastelowymi kolorami oraz zwiewnymi tkaninami. Ubrania w tym stylu są niezwykle delikatne, tworząc często idealną bazę do wielu zestawów. Koronki oraz subtelne kolory odgrywają główną rolę z mojej garderobie. 

 

 

 

DSC_6620

DSC_6610

DSC_6600

DSC_6601

DSC_6630

DSC_6631

DSC_6625

DSC_6627

DSC_6629

t-shirt: Amell Collection

spódnica: poject MESS

torebka: Furla

buty: butosklep.pl

zegarek: Rosefield

biżuteria: Lilou