Czekam już na wakacje!

 

    Jakie macie plany na wakacje? Jesteście już po urlopie? A może dopiero zamierzacie gdzieś wyjechać? Ja jestem jeszcze całe szczęście przed i już całkiem niedługo ruszam nareszcie trochę odpocząć. Lipiec miał być dla mnie luźniejszy i zdecydowanie spokojniejszy. Taki przynajmniej miałam zamiar, ale wyszło jak zawsze. Wszyscy dookoła ostatnio przypominają mi o tym, że należy odrobinę się zatrzymać oraz nabrać energii. Ja z jednej strony już mocno tego potrzebuję, a z drugiej tak bardzo kocham to, co robię, że już po chwili odpoczynku chcę szybko wrócić do swoich zajęć. Mimo wszystko każdy potrzebuje relaksu, również po to, aby ze świeżym spojrzeniem podejść do nowych tematów. Jakie mam więc plany na wakacje?

 

 

_MG_4827_mniejszy    _MG_4867_mniejszy

_MG_5251k_mniejszy

Czas dla najbliższych…

 

    Moim głównym celem jest spędzenie jak najwięcej cennego oraz wyjątkowego czasu z moimi bliskimi. Wiem, że będąc w domu zawsze mamy mnóstwo rzeczy do zrobienia. Zresztą pewnie znacie to uczucie. Często obiecujemy sobie, że spędzimy w weekend trochę czasu pijąc na spokojnie kawę lub oglądając filmy z kubkiem herbaty, a później okazuje się, że mamy tysiąc spraw do ogarnięcia, zaczynając między innymi od porządków w mieszkaniu. W związku z tym postanowiliśmy ruszyć gdzieś dalej, żeby nabrać jak najwięcej pozytywnej energii, ciesząc się przy tym widokiem klimatycznych miejsc. W naszych planach najpierw była objazdówka, jednak stwierdziliśmy, że priorytetem jest dla nas odpoczynek, dlatego też wybraliśmy opcję w jednym, konkretnym miejscu z ewentualną opcją zwiedzania okolic. Na pewno zrobię mnóstwo zdjęć, którymi się z Wami podzielę. 

 

 

_MG_5047_mniejszy

_MG_5057_mniejszy    _MG_5126_mniejszy

Inspiracje…

 

    Nowe miejsca to nowe doświadczenia, które warto zbierać. Wiem, że powinnam zdecydowanie częściej wyjeżdżać i taki jest mój plan. Chciałabym czerpać ciekawe inspiracje, które w każdym zakątku są bardzo różne. Podczas wyjazdów mamy szansę to zrealizować. Poznając nowe miejsca oraz obserwując napotkanych ludzi możemy zaczerpnąć wiele cennych wskazówek dla siebie. Myślę, że dotyczy to także stylu, który kształtujemy także w takich sytuacjach. Inspirując siebie możemy także później zainspirować innych, a na tym bardzo mocno mi zależy. 

 

 

_MG_5155_mniejszy

_MG_5170_mniejszy

_MG_5238_mniejszy    _MG_5221_mniejszy

_MG_4977_mniejszy

_MG_4983_mniejszy    _MG_5074_mniejszy

_MG_4846_mniejszy

szorty: Zara

buty: H&M

plecak: Zara

chusta: H&M

okulary: Orsay

bransoletka: Lilou