Pierwszy dzień wiosny!

 

    Wiosna...! Myślę, że co roku wszyscy na nią czekamy. Dziś w kalendarzu rozpoczęliśmy nową porę roku, ale za oknem mogłoby się pojawić wreszcie więcej promieni słonecznych, które dają tyle energii. Ja mimo to jestem bardzo pozytywnie nastawiona, ponieważ ta wiosna oznacza dla mnie sporo zmian i całe szczęście zapowiada się, że będą to po raz kolejny pozytywne zmiany. Cały czas na to mocno pracuję i cieszę się, że przynosi to tyle fajnych emocji. Każde Wasze słowo, miłe komentarze, wiadomości, możliwość prezentowania stylizacji na blogu, wszystkie publikacje zdjęć na stronach firm, z którymi współpracuję, a także publikacje moich artykułów to jest to, o czym zawsze marzyłam. Teraz już wiem, że marzenia się spełniają, ale trzeba włożyć w to sporo pracy i energii. Dostałam bardzo ciekawą propozycję współpracy, która pozytywnie mnie zaskoczyła. Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła się z Wami tym podzielić, a na razie poproszę Was o trzymanie kciuków, żeby wszystko się udało. Będzie to dla mnie coś zupełnie nowego, ale wiem, że warto spróbować...! Cieszę się, że jest to związane z tematyką mody, którą uwielbiam. Dobrze, że można połączyć swoją pracę z pasją.

 

 

DSC_8193_mniejszy

 Koszula w kwiaty...

 

    Podczas sesji zdjęciowej przydałoby się odrobinę słońca, ale z okazji pierwszego dnia wiosny postanowiłam zaprezentować Wam trochę więcej kolorów, które chociaż przybliżą nas do tej pory roku. Kwiaty pojawiają się na ubraniach zazwyczaj w tym okresie i według mnie mają coś w sobie. W swojej szafie mam głównie gładkie rzeczy, ale już od pewnego czasu planowałam znalezienie idealnej koszuli w kwiatowy wzór. Ten model przypasował mi dosłownie we wszystkim, zaczynając od fasonu, aż po zwiewną, delikatną tkaninę i przede wszystkim piękną kolorystykę. Jest to aktualnie moja ulubiona koszula, a w tym zestawie czuję się świetnie. To kobiecy casual, który świetnie sprawdza się na co dzień, w szczególności wtedy, gdy biegacie cały czas tak jak ja, realizując mnóstwo zaplanowanych spraw.

 

 

DSC_8202_mniejszy

DSC_8198_mniejszy    DSC_8204_mniejszy

DSC_8207_mniejszy

Dobry czas na jeans...

 

    Jeans to najbardziej ponadczasowy i uniwersalny trend, jaki kiedykolwiek można było sobie wyobrazić. Sprawdza się w każdym stylu i sprawia, że stylizacja nabiera charakteru. W tym roku jeans jest po raz kolejny numerem jeden w wiosennych zestawach. Dobrze dopasowane spodnie jeansowe czy też kurtka jeansowa to rzeczy, które powinny znaleźć się w każdej szafie. Ja po raz kolejny prezentuję Wam luźne boyfriendy. Jeszcze jakiś czas temu nie powidziałabym, że trafią na listę moich ulubionych ubrań. Teraz bardzo często je wybieram, tworząc głównie klimatyczne połączenia z t-shirtem, marynarką i trampkami. Jak się okazuje, z kwiecistą koszulą oraz wygodnymi espadrylami również mogą wyglądać ciekawie, a kobiecym elementem w tej stylizacji jest elegancka, biała kamizelka. W takim zestawie mogę biegać cały dzień, czując się przy tym niezwykle swobodnie. Mam nadzieję, że taką stylizacją wprowadziłam już trochę więcej wiosennych, pozytywnych emocji.

 

 

DSC_8216_mniejszy

DSC_8219_mniejszy

DSC_8220_mniejszy

DSC_8213_mniejszy

koszula: La tynka

kamizelka: Zara

jeansy: Mohito

espadryle: Glamour Collection (Toruń, ul. Rynek Nowomiejski 18)