Propozycja świątecznej stylizacji...

 

    Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami. Jeszcze kilka dni i razem z najbliższymi osobami usiądziemy do świątecznego stołu.  Z tej okazji przygotowałam dla Was elegancką stylizację na spotkania rodzinne. Na co stawiam w tym roku? Ten czas kojarzy mi się z jasnymi, stonowanymi kolorami. Z tego względu wybrałam delikatne pastele, które najlepiej wpisują się w nadchodzący klimat. Pomimo tego, że za oknem pogoda nie wygląda na wiosenną, mój dzisiejszy look już na nią czeka. Bazą stylizacji jest kobieca bluzka z ozdobnymi rękawami, idealna na różne okazje. Zdecydowałam się na biel, ponieważ ten kolor zawsze odświeża całość, wprowadzając jeszcze więcej elegancji i klasy. Na tę ważną okazję wybrałam także spódniczkę z wyjątkowej koronki mojego projektu w klasycznym, ołówkowym fasonie. Uzupełnieniem stylizacji jest płaszczyk w pięknym, pudrowym kolorze oraz bardzo wygodne baletki z uroczym zdobieniem. 

 

 

DSC_9142_mniejszy

DSC_9157_mniejszy

DSC_9146_mniejszy

 Domodi Days...

 

    Przy okazji tego wpisu chciałabym zachęcić Was do fajnej akcji, organizowanej na stronie domodi.pl. Dlaczego akurat teraz o tym piszę? Okres świąteczny to czas dla rodziny i przyjaciół, ale także moment, w którym możemy na chwilę się zatrzymać, zrelaksować i odpocząć. Pomyślałam, że taką formą relaksu dla Was może być zainspirowanie się nowymi trendami w modzie, ale także skorzystanie z całej akcji, jaką znajdziecie na stronie. Organizatorzy domodidays.pl przygotowali dla Was wiele różnych atrakcji, począwszy od konkursów (znajdziecie je tutaj: KONKURSY DOMODI), poprzez modowe wskazówki, aż do świetnych rabatów (tutaj: RABATY DOMODI). Cała akcja prowadzona jest pod hasłem Happy New You i skierowana jest do osób, którzy pasjonują się modą. Jako jedna z uczestniczek, zachęcam Was serdecznie do wzięcia udziału w zabawie.

 

 

DSC_9154_mniejszy

DSC_9144_mniejszy

 Wesołych Świąt!

 

    Kochani moi, z okazji nadchodzących Świąt chciałabym życzyć Wam wszystkiego co najlepsze. Pięknych chwil pośród najbliższych, szczerości oraz uśmiechu. Niech ten czas będzie dla Was wyjątkowy i pełen radości. Mam nadzieję, że pogoda się choć odrobinę polepszy, przynosząc nam mnóstwo pozytywnej energii. Zatrzymajcie się na moment, zwracając uwagę na najmniejsze szczegóły, które Was otaczają. Życzę Wam dużo miłości, ciepła oraz spełnienia marzeń.

 

 

DSC_9159_mniejszy

DSC_9160_mniejszy    DSC_9153_mniejszy

DSC_9155_mniejszy

bluzka: Unique Fashion

spódniczka: My way of...

płaszcz: halia.pl

torebka: paulinaschaedel.com

buty: ariella.pl