Ważne uroczystości!

 

    Sezon, w którym to właśnie te eleganckie stylizacje na wyjątkowe okazje są na pierwszym planie uważam za w pełni rozpoczęty. Okres wiosenno-letni to czas pięknych, niezapomnianych chwil, wielu uroczystości oraz imprez rodzinnych, na których chcemy wyglądać najpiękniej jak tylko się da. Ostatnio zaskakujecie mnie ogromną ilością zapytań, wiadomości, maili, a dotyczą one głównie doradztwa w sprawie stylizacji na bardzo ważną dla Was okoliczność. Wiele z Was chciałoby tego dnia poczuć się choć odrobinę jak w bajce, stąd decyzja o spódnicy tiulowej. Tylko do czego ją założyć? Czy będziecie dobrze się w niej prezentować? Czy to dobry wybór? To niektóre z pytań od Was kochane moje. Z tego względu, jako pierwszą ze stylizacji na wyjątkowe okazje, postanowiłam zaprezentować właśnie spódnicę z tiulu. Przyznam szczerze, że sama ją uwielbiam i z przyjemnością założyłam na sesję zdjęciową. Już jakiś czas nie miałam jej na sobie i czekam teraz na uroczystość, na którą się w niej wybiorę, a kilka takich okazji do tego szykuje się w tym roku. 

 

 

DSC_0851_mniejszy

DSC_0854_mniejszy

Najważniejszy detal każdej stylizacji…

 

    Kochane, żebyście wyglądały pięknie, pamiętajcie o najważniejszym! Zawsze zabierajcie ze sobą swój uśmiech. Pewnie już gdzieś to słyszałyście, że to najważniejszy dodatek do każdej stylizacji. Uśmiechnięta kobieta już na wstępie prezentuje się wyjątkowo. O uśmiechu na sesji zdjęciowej przypomina mi moja ukochana fotografka, do której zawsze z przyjemnością się uśmiecham. Tak przy okazji, chciałabym podkreślić, że ta piękna, wiosenna sceneria to jej zasługa. Magnolie, które obie uwielbiamy, odgrywają tutaj zdecydowanie główną rolę. A wracając do spódnicy tiulowej, jak widzicie, nie potrzebuje zbyt wielu dodatków. Już sama w sobie jest piękna i to ona ma być na pierwszym planie w całym zestawie. Tu w połączeniu ze zmysłowym sweterkiem, który delikatnie pokazuje plecy oraz z torebką w pastelowe kwiaty, tworzy bardzo kobiecy look. Taka odsłona spódnicy tiulowej jest moim faworytem.

 

 

DSC_0855_mniejszy    DSC_0855x_mniejszy

DSC_0859_mniejszy

DSC_0868_mniejszy

Pomysły na stylizację!

 

    Spódnica tiulowa daje nam wiele możliwości na stylizacje w różnym stylu. Dziś skupiamy się na eleganckim wydaniu, ale równie dobrze możecie zestawić ją z pastelową bluzą i białymi trampkami, żeby Wasz look nabrał ciekawego, streetowego charakteru. Jeśli chodzi o ważne uroczystości, jak najbardziej jestem za tym, żeby towarzyszyła Wam w wyjątkowych chwilach. Spódnica z tiulu ma moim zdaniem klasę, ale także trochę dziewczęcego klimatu. To świetna alternatywa dla sukienki. Jeśli dodacie odrobinę koronki w postaci bluzki, stylizacja nabierze jeszcze więcej elegancji, a przy tym również zmysłowości. Wszystko zależy od Waszego pomysłu, a przede wszystko stylu, w którym czujecie się najlepiej.

 

 

DSC_0889_mniejszy    DSC_0890_mniejszy

DSC_0856_mniejszy

DSC_0863_mniejszy

DSC_0866 _mniejszy

DSC_0869_mniejszy

sweter: Reserved

spódnica: O.N.E Fashion

torebka: Mohito

buty: brilu.pl