Główną rolę w tej stylizacji pełni torba O bag, która została zaprojektowana przez włoskie studio designu Full Spot. Została stworzona z myślą o ludziach, którzy cenią sobie wygodę i dobry wygląd, są dynamiczni i aktywnie spędzają czas. Jej innowacyjność polega na tym, że każdy może dobrać w sposób indywidualny poszczególne elementy: część główną z gumy lub z zamszu, uchwyty ze skóry ekologicznej, prawdziwej lub sznurek. Dzięki temu efekt końcowy jest dopasowany do stylu życia, potrzeb i własnych oczekiwań. Ilość kolorów powoduje, że naprawdę ciężko się zdecydować!

    Pewnie wspomnę o tym jeszcze wiele razy, ale uwielbiam pastele, dlatego też moja torba O bag ma kolor pudrowy. Mogę śmiało ją polecić! Jest bardzo wygodna, łatwo ją wyczyścić i pasuje idealnie do wiosennych i letnich stylizacji. Szare szpilki, które są dla mnie hitem i najlepszym zakupem w tym sezonie wiosennym uzupełniają całość. Zazwyczaj chodzę w balerinach lub trampkach ze względu na dość intensywny tryb życia. Często jestem w pośpiechu, dlatego też cenię sobie wygodę. Tym szpilkom nie mogłam się oprzeć i muszę przyznać, że jak na ich wysokość, są całkiem wygodne. Na ostatnim zdjęciu widać jednak, że zawsze mam ze sobą wygodne obuwie na zmianę.

    Pani Elżbieta Witkowska z kwiaciarni "Fleur-Decor" w Bydgoszczy przygotowała dla nas piękny bukiet, który wprowadził do całej stylizacji niesamowity nastrój.

 

 

_MG_6227 (Copy)    _MG_6277 (Copy)

_MG_6254 (Copy)

DPP_10001 (Copy)

11180398_10204652414964546_1420320907_o (Copy)

bluza: Atelier All for Ladies

spodnie i buty: Glamour Collection

torba: O bag